Nasıl Çalışırız ?

Davette ne giysem ekibi olarak, sizlere yüksek kaliteli ve trendlere uygun kıyafetler sunarak sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak ve memnuniyetlerini sağlamak amacıyla çalışıyoruz İşletmemizin başarılı olabilmesi için, etkili bir iş modeli ve optimize edilmiş operasyon süreçleri oluşturulmuştur. Ürününüzü kullandıktan sonra hesabınızda yer alan siparişlerim sekmesinden yeni bir iade kodu oluşturabilirsiniz. Size en yakın kargo şubesine CARİ kodunu ileterek ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ


Web sitemizde alışveriş yaparken, müşterilerimizin güvenliği bizim önceliğimizdir. Tüm kişisel bilgileriniz ve finansal verileriniz, en üst düzeyde koruma sağlayan SSL güvenlik sertifikasıyla şifrelenir. Veri paylaşımı sırasında hassas bilgileriniz tamamen gizli tutulur ve alışveriş deneyiminiz son derece güvenlidir.

ÜRÜN KULLANIMI


Kiralanan elbiselerin tamamı sigortalanmıştır, ancak yanık, yırtık, dökülme veya ürünün kaybı gibi geri döndürülemez hasarları ve durumları kapsamamaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen “Nasıl Çalışır” bölümümüzü incelemeyi unutmayınız

TEMİZLEME


Kiraladığınız ürünleri kullanımdan sonra kuru temizlemeye götürme zorunluluğunuz yoktur. Şarap lekeleri, toz ve diğer tüm kirler, uzman organik kuru temizleme ekibimiz tarafından profesyonel bir temizlik ve Onarım Sürecinde Tabi Tutulur.

Sık sorulan sorular

Hangi şehirlere gönderim yapıyorsunuz?

DNG’de tüm Türkiye’ye gönderim yapılmaktadır.

DNG ile ne tarz ürünleri kiralayabilirim?

Dünyaca ünlü ve yerli tasarımcıların; güncel uzun, kısa, günlük, abiye, nişan, gelinlik, davet, kına elbisesi, aksesuar, after elbiselerini DNG’nin Web Sitesi üzerinden kiralayabilirsiniz.

Kiralanan elbise ne zaman tarafıma ulaşır?

Siparişiniz seçtiğiniz teslimat tarihinde, saat 18.00’a kadar belirlediğiniz teslimat adresine ulaşır.

Kiraladığım ürünü ne zaman geri göndermeliyim?

Etkinlik tarihini takip eden ilk iş günü ürünleri teslimat adresimize göndermeniz gerekmektedir. Örneğin: Etkinlik tarihiniz Cumartesi ise bir sonraki iş günü olan Pazartesi günü teslimatı gerçekleştirmelisiniz.

Sitemiz neden güvenli?

DNG, en üst seviye güvenlik önlemi olarak tasarlanan SSL Sertifikasına sahiptir. Web sitemiz üzerinden yapılan tüm alışverişlerinizde kredi kartı bilgileriniz siz onay vermediğiniz sürece kaydedilmez ve üçüncü kişiler tarafından görüntülenemez.

Yaklaşan bir davetim var, siparişimin yetişmesi için ne kadar süre öncesinde kiralamayı gerçekleştirmeliyim?

Sistemimize belirtmiş olduğunuz etkinlik tarihinden iki gün önce seçtiğiniz ürün orijinal ve yeniden kullanılabilir gamboçumuz ile birlikte kargoya teslim edilir. Bu nedenle etkinlik tarihinizden en az 48 saat önce kiralama talebinizde bulunmanızı öneririz.

Kiraladığım ürünün Türkiye’nin farklı bölgelerine teslimatı için kargo firmasını kendim seçebilir miyim?

DNG siparişlerinizin gönderi süreçleri için farklı kargo firmaları ile çalışmaktayız. Gönderi takibi için kargo bilgisi ve takip detayları siparişinizi tamamladıktan sonra sizinle paylaşılmaktadır.

Siparişimi doğrudan takip edebileceğim bir uygulamanız mevcut mu?

Siparişiniz üç iş gününde adresinize ulaşır. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra mail yoluyla takip numaranız detayları ile birlikte tarafınıza iletilir. Ayrıca kiralama işlemi gerçekleştirdiğiniz tüm ürünlerin teslimat tarihlerini web sitemizdeki “Hesabınız” alanındaki “Siparişlerim” bölümünden takip edebilirsiniz.

Ödeme yöntemi olarak ne kullanabilirim?

Kiralama işleminizi kredi kartları, banka kartları, sanal kartlar ve EFT/Havale aracılığıyla SSL Güvenlik Sertifikası kullanılan web sitemiz veya mobil uygulamamız üzerinden tamamen güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Davetim iptal olursa veya vazgeçersem kiralama hizmetini iptal edebilir miyim?

Kiralama için rezervasyon oluşturduğunuz tüm ürünlerin iptalini bir iş günü içerisinde koşulsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İptal ettiğiniz siparişin yaklaşık 7-14 iş günü içerisinde ücret iadesi bankanıza aktarılacaktır.

Kiraladığım ürünün boyu uzun geldi, kısalttırma işlemi yapabilir miyim?

Kiraladığınız ürünlerin asıl özelliklerini değiştirmemek kaydıyla, yapışkanlı tela veya teğel gibi geçici yöntemler kullanarak, boy kısaltma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kiraladığım ürünü ne zaman geri göndermeliyim?

Etkinlik tarihini takip eden ilk iş günü ürünleri teslimat adresimize göndermeniz gerekmektedir. Etkinlik tarihiniz Cumartesi ise bir sonraki iş günü olan Pazartesi gününü bekleyebilirsiniz.

Kiraladığım ürünün süresini uzatmak istiyorum, ne yapabilirim?

Ürünün kiralama süresi; hizmet bedeli, gün, fiyat bazında tekrar hesaplanarak toplam ücretinize yansıtılmak üzere uzatılabilir.

Kiraladığım ürünü size göndermeden önce kuru temizleme yaptırmalı mıyım?

Kiraladığınız ürünü kuru temizlemeye götürmenize gerek yok. Ürünlerde oluşabilecek lekeleri (şarap lekeleri, çim izleri, toz veya diğer tüm kirler) son teknoloji ürünü olan profesyonel organik kuru temizleme ve onarım servisimizle temizliyoruz.

Kiraladığım ürünün üzerinde küçük lekeler veya hasarlar oluştu. Ne yapmalıyım?

Tüm tasarımlarımızı bir sonraki kiralama hizmetine hazırlarken, aynı zamanda küçük hasarları da sigorta kapsamında uzman terzilerimizle onarıyoruz. Sigorta kapsamında olması için elbisenin orijinalliğini bozacak terzilik işlemleri yaptırmamaya da dikkat etmeniz gerektiğini tekrar hatırlatmak isteriz.

Kiraladığım ürün kayboldu/çalındı. Ne yapmalıyım?

Kiraladığınız ürünün çalınması veya kaybolması halinde resmi bir tutanak tutarak durumu tarafımıza beyan etmeniz gerekmektedir. Aksi halde kiraladığınız ürünün satış fiyatı tarafınızdan tahsil edilir.

×