Elbisenizi Kiralarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Eğer özel günlerinizde giyeceğiniz kıyafetlerin dolabınızda yer kaplamasını istemiyorsanız ve bunları saklayacak bir yer bulamıyorsanız, doğru yerdesiniz! Gelinliklerinizi veya özel günlerinizde giyeceğiniz kıyafetleri kiralayarak hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz. Bu kiralama rehberi ile, seçeceğiniz elbiseye dair bazı önemli noktalara dikkat etmeniz gerekiyor.

Öncelikle sitemize üye olmanız gerekiyor. Üyelik işleminde bütün bilgilerinizi eksiksiz doldurmalısınız. Daha sonra, aklınızdaki model için arama yapabilirsiniz. İl, tarih ve beden seçeneklerini kullanarak size uygun elbiseleri listeleyebilirsiniz. Tüm modelleri inceleyin, çünkü aklınızda olmayan bir model sizi bekliyor olabilir. Beğendiğiniz elbiseleri favorilerinize eklemeyi de unutmayın.

Dilediğiniz elbiseyi belirledikten sonra beden ölçülerinizi kontrol etmelisiniz. Bel, omuz, kol ve boy ölçüleriniz ile bedeninize uygun elbiseyi seçebilirsiniz. Sitemizdeki bilgilendirme butonundan nasıl ölçeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bedeninize uygun elbiseyi seçtikten sonra, tarih olarak uygunluğunu kontrol edin. Eğer uygunsa sepetinize ekleyin ve ödeme sayfasına geçin. Fatura detaylarınızı girerek kiralama sözleşmesini onaylayın. Kiralama sözleşmesini okumayı unutmayın, böylece şartlardan haberdar olabilirsiniz. Sonrasında siparişi onaylayabilirsiniz.

Ödemeler havale/EFT veya kredi kartı ile yapılabilmektedir. Havale/EFT ile sipariş verirseniz, siparişinizi verdikten sonra 24 saat içinde ödeme yapmanız gerekmektedir. Ödeme yaptıktan sonra siparişiniz kesinleşecektir.

Siparişiniz kesinleştikten sonra sadece arkanıza yaslanın ve elbiseniz hazırlanırken online kiralama sayesinde kazandığınız zamanı başka işleriniz için kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz tarihte elbiseniz kapınıza teslim edilecektir.

Elbiseyi giydikten sonra, aynı ambalaj ve kutusuyla geri göndermeniz gerekiyor. Geri gönderdikten sonra işiniz bitmiştir. Artık özel gününüzün fotoğraflarına bakarak keyfini çıkarabilirsiniz.

×